REGIONSPORTWIADOMOŚCI

Porażki naszych zespołów w siatkarskiej III lidze

Grali siatkarze naszego regionu. W rozgrywkach III ligi reprezentowali nasz region Zawkrze Mława i Panorama Działdowo. Niestety w ten weekend ponieśliśmy dwie porażki.

W lidze mazowieckiej Zawkrze we własnej hali uległo wiceliderowi rozgrywek Lenowi Żyrardów 1:3. Nic nie zapowiadało porażki. Pierwszego seta wygrał nasz zespół i wydawał się drużyną dojrzalszą. Niestety już od drugiej partii inicjatywę przejęli goście i nie przegrali już żadnego seta.

Panorama Działdowo zmagała się z liderem grupy warmińsko-mazurskiej Cresovią Górowo Iławeckie. Gospodarze okazali się niezbyt gościnni i rozbili nasz zespół 3:0.

W ligowych tabelach w lidze mazowieckiej Zawkrze utrzymało 4. pozycję. W lidze startuje 11 zespołów. Z kolei Panorama zajmuje ostatnie 7. miejsce w grupie warmińsko-mazurskiej.