SPORTWIADOMOŚCIŻUROMIŃSKI

Brąz mistrzostw Mazowsza dla siatkarek z Lubowidza

Siatkarki z Lubowidza trzecie na Mazowszu.

Czwórka UKS Victoria zdobyła brązowy medal Mistrzostw Mazowsza o Puchar Kinder Joy of Moving. W meczu o 3. miejsce siatkarki Victorii pokonały zespół z Ostrołęki 2:1.

Było to niezwykle emocjonujące spotkanie – mówi trener Victorii Artur Kubkowski.

Victorię rocznik 2009 reprezentowały: Antosia Szefler, Marysia Chrzanowska, Martyna Gajewska, Zuzia Czarnomska i Iga Zielińska. Trenerami drużyny są Artur Kubkowski i Damian Zborowski. Martyna Gajewska została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju.

Zawody rozgrywane były w Mysiadle. Do turnieju ogólnopolskiego awansowały dwie pierwsze drużyny Sparta Warszawa i Dębina Nieporęt. Victoria ma szansę na dziką kartę.