MŁAWSKISPORTWIADOMOŚCI

Porażka Mławianki. Drużyna w strefie spadkowej

Kolejna porażka Mławianki w rozgrywkach III ligi piłki nożnej. Nasz zespół przegrał w tym sezonie po raz siódmy. Tym razem na własnym stadionie z Unią Skierniewice 1:2.

Mławianka po trzynastu kolejkach zajmuje 16. miejsce w tabeli i jest zagrożona spadkiem do IV ligi.

Mecz miał wyrównany przebieg. Dopiero w 39. minucie padł pierwszy gol. Z rzutu karnego dla Unii strzelał Mateusz Stępień. Po przerwie Mławianka wyrównała po golu głową Macieja Komorowskiego. Na 1:2 strzelił w 73. minucie Kamil Sabiłło. Nasza drużyna miała kilka okazji bramkowych. Niestety zabrakło skuteczności, a gola Joao Odilona nie uznał sędzia spotkania.

Kolejny mecz Mławianka zagra w sobotę. Podopieczni Michała Kolanowskiego zmierzą się w Grodzisku Mazowieckim z Pogonią.