Reklama

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Nowoczesne osiedla mieszkaniowe w Mławie – Osiedle Naturalnie I

Reklama

Novdom to wiodący deweloper na terenie Mazowsza, który stale rozwija swoją tożsamość, realizując tutaj nowe inwestycje mieszkaniowe. Ze względu na to, jak wpisują się w charakter miasta oraz na to, jak otwierają możliwości prowadzenia wygodnego życia, bardzo mocno zwracają na siebie uwagę i świetnie się przyjmują. Aktualnie Novdom buduje nowe osiedle na terenie Mławy. Jednak co dokładnie skrywa ona w sobie?

Dlaczego warto zamieszkać w Mławie?

Mława to jedno z najstarszych miast w województwie mazowieckim. Otrzymała ona bowiem prawa miejskie w 1426, ale uznaje się, że sama osada mogła istnieć już w XIII wieku. Aktualnie jest to miejscowość, która może pochwalić się rozwiniętą infrastrukturą, dzięki czemu możemy znaleźć tu liczne udogodnienia oraz szeroką gamę punktów usługowych, obiektów kulturalnych czy też rekreacyjnych. Szczególnie wygodnie mają miłośnicy spędzania czasu na świeżym powietrzu, ponieważ możemy znaleźć tutaj znany Zalew Ruda oraz Park Miejski im. Dąbrowszczaków. Dodatkową zaletą mieszkania w Mławie jest fakt tego, jak dobrze jest skomunikowana. Jej lokalizacja w połowie drogi między Warszawą a Olsztynem oraz w pobliżu między innymi Ciechanowa czy też Przasnysza sprawia, że wyjazd na weekend do innych miast nie wymaga od nas pokonywania długiej trasy. Komunikacja jest zaletą również w samej Mławie. Jest tak, ponieważ jest ona tutaj całkowicie bezpłatna.

Mieszkania z rynku pierwotnego w Mławie od dewelopera Novdom

Ze względu na to, jak atrakcyjnym miastem z dużą ilością możliwości jest Mława, firma deweloperska Novdom realizuje tutaj nową inwestycję mieszkaniową. Osiedle Naturalnie I jest projektowane zgodnie z charakterem, który panuje w mieście. Lokalizacja nieopodal lasów i tereny zielone wewnątrz samego kompleksu pozwalają na zaznanie relaksu i wypoczęcie na świeżym powietrzu tak, jak na Mławę przystało. Pomoże w tym wysoki płot z roślin, który odgrodzi osiedle od ulicy, dając mieszkańcom prywatność. W celu stworzenia spójnej stylistyki o stonowanym designie, powstała inwestycja będzie składać się z minimalistycznych, trójkondygnacyjnych budynków w kształcie prostej bryły. Na uwagę zasługuje tutaj fakt zamieszczenia na nich paneli fotowoltaicznych, które pomogą nie tylko obniżyć koszty za energię, ale także będą przyjazne dla środowiska.

Zastosowanie licznych rozwiązań, które gwarantują wygodę i funkcjonalność sprawia, że mieszkanie na Osiedlu Naturalnie I będzie nad wyraz komfortowe. Dużą rolę odgrywa tutaj także dogodna lokalizacja przy ul. Nowowiejskiego. Umiejscowienie na północnej części miasta otwierać będzie mieszkańcom dużo możliwości, ze względu łatwego dostępu do wszelkich miejsc, które są potrzebne do prowadzenia wygodnego życia. W najbliższej okolicy znaleźć będzie można między innymi szkoły i przedszkola, dworzec kolejowy, liczne sklepy oraz ogrom punktów usługowych.

Warto wspomnieć też, że kompleks mieszkalny Naturalnie I będzie monitorowanym osiedlem zamkniętym. Na jego terenie znajdować się będą także zewnętrzne miejsca postojowe oraz podziemny parking.

Szeroki wybór mieszkań w Osiedlu Naturalnie I

Dostępne w nowej inwestycji w Mławie autorstwa Novdomu mieszkania w standardzie deweloperskim możemy znaleźć w rozmaitych wariantach. Niezależnie od tego, czy zależy nam na kawalarce dla jednej osoby, czy też przestrzennym lokalu, które pomieści całą rodzinę z dziećmi, spełnią one nasze oczekiwania. W ofercie znajdują się mieszkania dwu-, trzy- oraz czteropokojowe o metrażach od 36,88 m2 nawet do 77,75 m2. Na odczuwalną przestrzeń wpływa także wysokość pomieszczeń w postaci 2,6 m. W dodatku każdy z nich będzie miał własny balkon albo ogród.

Nowa inwestycja Novdomu w Mławie idealnie wpisuje się swoim charakterem w klimat panujący w mieście. Fakt tego, jak atrakcyjnym kompleksem mieszkalnym jest Osiedle Naturalnie I zdołał już przekonać wiele osób, w związku z czym dostępnych lokali jest już coraz mniej. Ich nabywcy będą mogli wprowadzić się już na wiosnę 2024 roku. Jeżeli więc chcesz prowadzić komfortowe życie, wiedz, że decyzja nie może czekać!

(artykuł sponsorowany)

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: