Reklama

KULTURAMŁAWSKITEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Mławskie instytucje kultury z propozycjami dla ukraińskich dzieci i ich rodziców

Reklama

Muzeum i biblioteka w Mławie ruszają z zajęciami dedykowanymi dla najmłodszych z Ukrainy oraz ich rodziców.

Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej zaprasza na zajęcia dzieci w wieku od 5 do 14 lat. Będą to lekcje z archeologii, sztuki i przyrody oraz warsztaty plastyczne. Odbywać się będą w muzeum oraz przestrzeni miejskiej, codziennie od wtorku do soboty. Od 10:00 do 11:30 placówka zaprasza maluchy w wieku 5-8 lat a od 12:00 do 13:30 w wieku 9-14 lat.

Dorosłym muzeum proponuje praktyczne zwiedzanie Mławy. Nowi mieszkańcy zobaczą ważne miejsca na mapie miasta, które ułatwią poruszanie się i codzienne życie. Spacery są organizowane codziennie od wtorku do soboty o godz. 10:00 i 12:00. Zbiórka przy budynku muzeum.

Mławska biblioteka w poniedziałki, wtorki, środy i piątki od godz. 12:00 do 14:00 zaprasza ukraińskie dzieci wraz z opiekunami do oddziału dla dzieci, gdzie będą mogły w miłej atmosferze spędzić czas. Czekają na nie gry planszowe, puzzle, kolorowanki i książeczki. Będą również wyświetlane bajki.

W mławskiej bibliotece można bezpłatnie korzystać z Internetu.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Urszula Adamczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: