MŁAWSKISPORTWIADOMOŚCI

Mławianka zwycięska. Bohaterem Joao Odillon

Mławianka Mława zwyciężyła w III kolejce III ligi z Sokołem Ostróda 4:3. To był dramatyczny mecz – nasza drużyna przegrywała już 0:2 i 1:3. Cztery gole dla podopiecznych Piotra Rzepki strzelił Angolijczyk Joao Odillon.

Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando gości. Bramki dla Sokoła strzelał Dawid Kasprzyk w 13 i 18 minucie meczu.

Po przerwie podopieczni Piotra Rzepki strzelili kontaktowa bramkę (58 minuta), ale siedem minut później piłkarz Sokoła Łukasz Święty znów wyprowadził swoją drużynę na dwubramkowe prowadzenie.

Końcówka należała jednak do graczy z Kopernika. Joao Odillon strzelał w 67, 73 i 83 minucie. Trzy razy Angolijczykowi asystował Mateusz Stryjewski, raz otrzymał piłkę od przeciwnika. Wtedy padła najładniejsza bramka meczu – w siatce zatrzepotała piłka strzelona przewrotką.

Po trzech kolejkach Mławianka plasuje się na czwartym miejscu grupie I III ligi.

Adam Ejnik

2 razy komentowano

1. Panie Redaktorze a może jakaś rozmowa z trenerem, może Prezesem?
    Konkurencja nie śpi i już w ciągu ostanich 4-5 m-cy była rozmowa 3-krotnie. 2xtrener, 1xprezes.
    A tu dopiero przy okazji 3 kolejki piszę się i mówi o Mławiance w 3 lidze.