Reklama

CIECHANOWSKITEMAT DNIAWIADOMOŚCI

„Marsz Świadomości Autyzmu”. Odbędzie się w Ciechanowie

Reklama

W środę przez centrum Ciechanowa przemaszerują osoby, które chcą zwrócić uwagę na kwestię autyzmu. Ulicą Warszawską przejdzie „Marsz Świadomości Autyzmu”, który zakończy happening na placu przed ratuszem.

Jego celem jest wsparcie dzieci, młodzieży i dorosłych ze spektrum autyzmu oraz ich rodziny. „Marsz Świadomości Autyzmu” wystartuje o godz. 10:00 na skwerze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przy fontannie. Uczestnicy przemaszerują do placu Jana Pawła II. Tam odtańczony zostanie „niebieski taniec” belgijka, następnie do nieba puszczone będą niebieskie balony wypełnione helem.

Podczas imprezy obecni będą m.in. nauczyciele, osoby opiekujące się dziećmi i młodzieżą ze spektrum autyzmu oraz członkowie ich rodzin, gotowi do udzielania informacji. W imprezie wezmą udział również uczennice i uczniowie miejskich szkół.

Marsz Świadomości Autyzmu przy wsparciu miasta organizuje Niepubliczne Integracyjne Przedszkole Kolorowa Trampolina oraz Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: