MŁAWSKISPORTWIADOMOŚCI

Koniec sezonu III ligi. Mławianka w środku tabeli

Mławianka kończy sezon III ligi. Nasz zespół w ostatnim meczu zremisował w Pogonią Grodzisk Mazowiecki 2:2. Zwycięstwo było bardzo blisko. Bramka dla Pogoni na 2:2 padła w ostatniej minucie meczu.

Pierwszy gol dla naszego zespołu został zdobyty już w 17 minucie. Jego strzelcem był Mateusz Karol. Pogoń wyrównała w ostatniej minucie pierwszej połowy. Drugą bramkę dla Mławianki strzelił Joao Odillon. Niestety, nie udało się utrzymać zwycięstwa.

Ostatecznie podopieczni Piotra Rzepki zajmują 8. miejsce w tabeli III ligi. Warto przypomnieć, że nasz zespół kilka razy był liderem rozgrywek.

Królem strzelców I grupy III ligi został zawodnik naszego zespołu Mateusz Stryjewski, który 21 razy trafił do bramki rywali. Niewiele mniej goli strzelili Michał Stryjewski i Joao Odillon – po 17. Rozgrywki wygrała II drużyna ŁKS-u Łódź.