Reklama

CIECHANOWSKITEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Kąpielisko Krubin z nowymi ścieżkami dla pieszych i rowerzystów

Reklama

W Ciechanowie zakończył się czwarty etap modernizacji terenu wokół kąpieliska Krubin. Przybyły nowe ścieżki dla spacerowiczów i rowerzystów. Wykonano je z naturalnych kruszyw. Spacerujący mogą odpocząć na nowych ławkach. Zamontowano też kosze.

Inwestycję wykonano za głównym zbiornikiem wodnym, w kierunku zachodnim, pomiędzy oczkami wodnymi.

O wykonaniu tych prac zadecydowali mieszkańcy. W tegorocznym głosowaniu w ramach Ciechanowskiego Budżetu Obywatelskiego rozbudowa zaplecza rekreacyjnego znalazła się wśród ośmiu projektów ogólnomiejskich, które są realizowane w tym roku.

Poprzednie trzy etapy prac, które zmieniły oblicze kąpieliska Krubin rozpoczęły się 4 lata temu. Powstała plaża z boiskiem do siatkówki, odnowiono pomosty, utworzono plac zabaw i zaplecze sanitarne dla plażowiczów. Wybudowano ścieżki dookoła zbiornika głównego. Dla zwiększenia bezpieczeństwa i porządku teren został oświetlony. Zamontowano również kamery miejskiego monitoringu.

Wkrótce teren zostanie objęty ogólnodostępną siecią bezprzewodowego internetu. Hotspot na Krubinie będzie zamontowany w ramach pozyskanych przez miasto środków z Unii Europejskiej.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Urszula Adamczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: