Reklama

REGIONSPORT

IV liga piłki nożnej. Weekend pod znakiem zwycięstw

Reklama

Za nami IV – ligowe piłkarskie emocje. Nasz region w trzech grupach reprezentowało 5 drużyn. Z bardzo dobrym skutkiem.


W grupie mazowieckiej dobrze spisały się zespoły z Zawkrza. Wkra Żuromin wygrała u siebie z Unią Warszawa 3:2. Nasza drużyna napędziła kibicom strachu, bo jeszcze do 90 minuty prowadziła 3:0 po dwóch golach Brazylijczyka Felipe da Silvy i jednym Bartosza Narewskiego.
Zwycięstwo zanotowała również Mławianka Mława. Piłkarze z Kopernika pokonali beniaminka z Płocka – Stoczniowca 4:3. Hattricka dla naszej drużyny strzelił Maciej Rogalski, jednego gola dołożył Łukasz Janik.
Drużyna MKS-u Przasnysz zremisowała bezbramkowo w Staroźrebach ze Świtem.
Świetny występ w grupie kujawsko-pomorskiej zanotował Lech Rypin. Nasz zespół rozbił Pomorzanina Toruń 5:1. Bramki dla Lecha strzelali Kamil Sternicki – dwie i po jednej Maciej Rożnowski, Maciej Jankowski i Radosław Lewandowski. Ciekawostką jest, że trzy bramki dla Lecha padły w doliczonym czasie gry.
W grupie warmińsko-mazurskiej zwyciężyła Polonia Iłowo. Nasza drużyna pokonała w Mławie Mazura Ełk 4:2. Po dwie bramki w tym spotkaniu strzelili Marcin Kwaśniewski i Michał Rynkowski.
Następna kolejka IV ligi odbędzie się w sobotę 28 sierpnia.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: