Reklama

CIECHANOWSKIWIADOMOŚCI

Ferie w powiecie ciechanowskim. Było bezpiecznie

Reklama

Kontrole autobusów, kierowców, spotkania z dziećmi i młodzieżą oraz zajęcia profilaktyczne – to tylko część działań ciechanowskiej policji w ramach akcji „Bezpieczne Ferie 2024”.

Jeszcze przed rozpoczęciem zimowego wypoczynku, a także w czasie jego trwania, ciechanowscy policjanci przeprowadzili zajęcia profilaktyczne w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”. Podczas spotkań mundurowi przypominali o zasadach bezpiecznego spędzania wolnego czasu, właściwego poruszania się po drodze oraz o zagrożeniach jakie czyhają na najmłodszych w okresie zimowym.

Policjanci dbali również o bezpieczeństwo podróżujących – zaznacza rzecznik ciechanowskiej policji asp. Magda Zarembska.

 

Podczas kontroli policjanci nie stwierdzili nieprawidłowości i dzieci mogły bezpiecznie ruszyć w drogę.

Dla dzieci z Mazowsza ferie już się zakończyły, ale nadal odpoczywają uczniowie z województwa warmińsko-mazurskiego. Natomiast w województwie kujawsko-pomorskim zimowy wypoczynek rozpocznie się 12 lutego. Policyjne działania „Bezpieczne Ferie 2024” potrwają do 26 lutego.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: