Reklama

CIECHANOWSKISPORTWIADOMOŚCI

Ciechanów organizatorem lekkoatletycznych Mistrzostw Polski. Znamy datę imprezy

Reklama

Polski Związek Lekkiej Atletyki powierzył Ciechanowowi organizację biegowych mistrzostw rangi ogólnopolskiej. Odbędzie się rywalizacja juniorów i młodzieżowców na dystansie 5000 metrów.

Według wstępnych planów zawody mają odbyć się 1 czerwca na miejskim stadionie przy ul. 3 Maja.

Właśnie otrzymaliśmy decyzję w tej sprawie – wyjaśnia zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ciechanowie Janusz Kącki.

 

Ciechanów jest w pełni przygotowany do wydarzenia. Od 2017 r. miejski stadion posiada pełnowymiarową bieżnię lekkoatletyczną, która została zaprojektowana tak, by uzyskać certyfikat uprawniający do organizacji imprez o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej.

 

Od 2018 r. na ciechanowskiej bieżni co roku organizowane są ogólnopolskie imprezy lekkoatletyczne. Wzięło w nich udział łącznie prawie 5 tys. lekkoatletów. Ponadto od 4 listopada sportowcy mają do dyspozycji nowe zaplecze sportowo-administracyjne. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: