Reklama

CIECHANOWSKITEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Ciechanów. Nowe zarządy dwóch miejskich spółek

Reklama

Podczas ostatnich posiedzeń rad nadzorczych  Zakładu Wodociągów i Kanalizacji oraz Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Ciechanowie doszło do powołania prezesów tych spółek. Poprzedni prezesi złożyli rezygnacje.

Piotr Wojciechowski został wybrany nowym prezesem Zakładu Wodociągów i Kanalizacji. Jego poprzednik Marcin Burchacki złożył rezygnację po ponad 5 latach pracy na tym stanowisku w związku z powołaniem na zastępcę burmistrza Mławy. Piotr Wojciechowski ma 39 lat. Jest absolwentem Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej w specjalności inżynieria komunalna. Od kilkunastu lat zawodowo związany z branżą sanitarną. Pracownik Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Ciechanowie na szczeblu kierowniczym.

Stanowisko prezesa Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Ciechanowie obejmie Karol Makijonko. Wcześniej pełniący tę funkcję Łukasz Lewandowski złożył rezygnację po prawie 8 latach kierowania miejską spółką. Został dyrektorem Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Warszawie. Nowy prezes TBS ma 37 lat. Ukończył studia I stopnia na kierunku administracja oraz studia magisterskie o specjalności administracja publiczna. Przez ponad 17 lat był związany z samorządem powiatowym. Ponad 4 lata pracował na stanowisku zastępcy kierownika w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Ciechanowie.

Obaj nowi prezesi są związani z Polskim Stronnictwem Ludowym.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: