Reklama

CIECHANOWSKIWIADOMOŚCI

Ciechanów czeka na zgłoszenia najładniejszych posesji i balkonów

Reklama

W Ciechanowie trwa nabór zgłoszeń do 22. edycji konkursu na najładniejszą posesję. Mieszkańcy miasta mogą zgłaszać najpiękniejsze ogródki i balkony.


Nagradzane będą one w czterech kategoriach: „Budynki mieszkalne wielorodzinne”, „Budynki mieszkalne jednorodzinne”, „Obiekty użyteczności publicznej”, „Balkony oraz ogródki na terenach budownictwa wielorodzinnego”. W każdej kategorii przyznane zostaną trzy nagrody pieniężne.
Najpiękniejsze ogrody mogą zgłaszać osoby fizyczne, prawne oraz zarządy osiedli i osoby trzecie, ale za wiedzą i zgodą właściciela posesji lub balkonu. Należy pamiętać, że nie mogą być zgłaszane obiekty, które zostały nagrodzone i wyróżnione w dwóch poprzednich edycjach.
Jak informuje organizator konkursu, Urząd Miasta, głównym celem akcji jest zwiększanie estetyki Ciechanowa, promocja nowatorskich i ciekawych rozwiązań dekoracyjnych, jak również tworzenie miejsc przyjaznych pszczołom poprzez zwiększanie ilości roślin miododajnych.
Konkurs odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Ciechanów. Druki zgłoszenia dostępne są w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta przy ul. Wodnej 1 i w Wydziale Gospodarki Odpadami i Ochrony Środowiska przy placu Jana Pawła II.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: