Reklama

CIECHANOWSKISPORTWIADOMOŚCI

Złota Karolina. Zawodniczka z Ciechanowa mistrzynią Polski

Reklama

Karolina Królikowska została Mistrzynią Polski Młodzieżowców w konkurencji walk do 62 kg Taekwon-do ITF. Jest zawodniczką klubu Taekwon-do LKS Matsogi Ciechanów. Zawody odbyły się w Radzyniu Podlaskim.

W konkurencji walk do 62 kg ciechanowianka w pierwszym pojedynku pokonała Alinę Kaznadziej z Radzynia Podlaskiego a następnie Zuzannę Jasionek z Gdańskiego Klubu Taekwon-do. Walka finałowa z Laurą Ochman z Dragona Janów była w pierwszej rundzie wyrównana jednak pod koniec rundy nasza zawodniczka zdobyła przewagę techniką i nie oddała prowadzenia do końca walki, pomimo mocnych ataków przeciwniczki.

W konkurencji układów formalnych II dan nasza zawodniczka zdobyła drugi medal na tych Mistrzostwach, tym razem brązowy – informuje trener LKS Matsogi Ciechanów Michał Rząsiński.

 

20-letnia Karolina Królikowska od początku trenuje w klubie Matsogi Ciechanów.

 

Karolina Królikowska jest studentką pierwszego roku Politechniki Gdańskiej na wydziale biotechnologii i potrafi pogodzić naukę z treningami.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: