Reklama

MŁAWSKITEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych w Mławie. Rusza w poniedziałek

Reklama

Zbiórka mobilna odpadów wielkogabarytowych i elektroodpadów od mieszkańców Mławy. Rozpocznie się w poniedziałek.

Sprzęt RTV/AGD zostanie odebrany pod warunkiem, że będzie kompletny. Jak informuje mławski ratusz podczas ostatniej zbiórki dochodziło do demontażu wartościowych elementów. Dlatego magistrat prosi o wystawianie tych odpadów dopiero w dniu zbiórki.

W ramach zbiórki nie będą odbierane żadne inne frakcje, takie jak opony, części samochodowe, odpady remontowo-budowlane, zdemontowane okna drzwi czy resztki farb.

Zbiórka odbędzie się w terminach ustalonych harmonogramami – z budynków jednorodzinnych od 4 do 15 marca, z budynków wielolokalowych od 18 do 27 marca. Odpady należy wystawić w dniu odbioru, przed godz. 6:00 rano.

Kolejna zbiórka mobilna mebli i innych odpadów wielkogabarytowych oraz sprzętu elektrycznego i elektronicznego planowana jest we wrześniu.

Poza tymi dwoma terminami, mieszkańcy Mławy mogą nieodpłatnie oddać odpady wielkogabarytowe i zużyty sprzęt do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych przy ul. Płockiej 102. Punkt jest czynny w poniedziałki i środy w godz. 7:00 – 15:00, w piątki w godz. 10:00 – 18:00 oraz w soboty w godz. 8:00 – 12:00.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: