Reklama

REGIONSPORTWIADOMOŚCI

Wkra Żuromin zatrzymała lidera z Mławy

Reklama

Wkra Żuromin wygrywa w derbach Zawkrza.

Lider z Mławy nie znalazł sposobu na dobrze zorganizowana defensywę gospodarzy. Mecz zakończył się wynikiem 2:0. A obie bramki dla zespołu z Żeromskiego strzelił stoper Adrian Bieńkowski.

Wkra Żuromin zagrała dobre spotkanie – mówi trener drużyny Maciej Grzybowski.

 

Mławianka miała optyczną przewagę, ale nie zamieniła jej na sytuacje bramkowe. To było nasze słabsze spotkanie – mówi trener mławian Ryszard Milewski.

 

W pozostałych spotkaniach porażki. W grupie mazowieckiej MKS Przasnysz przegrał na własnym boisku z nowym liderem Huraganem Wołomin 0:2, a Kasztelan Sierpc również u siebie z Żyrardowianką Żyrardów 2:3.

W grupie warmińsko-mazurskiej trwa kryzys Delfina Rybno. Nasz zespół przegrał wyjazdowe spotkanie z Mazurem Giżycko 2:3.

Na Mazowszu Mławianka spadła na 2. pozycję, MKS Przasnysz jest 6., Wkra 7., a ostatnie 14. miejsce zajmuje Kasztelan. Na Warmii i Mazurach Delfin jest 14. W tej grupie występuje 18 zespołów.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: