Reklama

CIECHANOWSKIPOD PATRONATEM RADIA 7WIADOMOŚCI

„Witajcie w naszej bajce”. Ciechanowskie dzieci bawiły się bajkowo

Reklama

Koncerty, konkursy z nagrodami, stoiska gastronomiczne i tematyczne, dmuchane zjeżdżalnie oraz Kids Party. Z takich atrakcji mogli skorzystać uczestnicy imprezy „Witajcie w naszej bajce!”

Odbyła się przed halą sportową MOSiR w Ciechanowie i została zorganizowana z okazji Dnia Dziecka.

Początkowo miał to być tylko koncert z piosenkami z bajek, ale impreza rozrosła się w trakcie przygotowywania – wyjaśnia jeden z organizatorów Robert Słupski ze Stowarzyszenia Tęczowy Świat.

 

W ramach wydarzenia dzieci obejrzały plenerowy spektakl teatralny w wykonaniu „Sceny Junior” i „Sceny III Wieku” oraz występy w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia im. Stanisława Moniuszki w Ciechanowie i lokalnych artystów.

Na stoisku Wojsk Obrony Terytorialnej dzieci mogły wziąć w ręce prawdziwy karabin, a także usiąść za kierownicą wojskowego quada czy wozu bojowego. Ze swoimi stoiskami zaprezentowała się również ciechanowska Straż Pożarna i Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, gdzie można było wygrać nagrody w konkursie.

Chętnych nie brakowało. Uczestnicy wydarzenia chwalili dużą liczbę przygotowanych atrakcji.

 

Wydarzenie zakończyła dyskoteka. Organizację wsparł Urząd Miasta Ciechanów. Fotorelacja jest dostępna na Facebooku Radia 7.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: