CIECHANOWSKISPORTUMWMWIADOMOŚCI

Świetny mecz Juranda. Stal pokonana

Jurand zwycięski. Piłkarze ręczni z Ciechanowa wygrali w meczu 22. kolejki ligi centralnej ze Stalą Gorzów 33:30.

Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana. To jedna, to druga drużyna wychodziła na prowadzenia. Ostatecznie ta część meczu zakończyła się remisem 17:17. W drugą połowę lepiej weszli szczypiorniści Juranda. Nasz zespół miał nawet sześciobramkową przewagę. Piłkarze ręczni Stali byli bezradni. Niestety kilka momentów dekoncentracji i goście w końcówce doszli na jedną bramkę. Na 4 minuty przed końcem spotkania był wynik 31:30 dla Juranda. Na szczęście pozostałe dwie bramki w meczu rzuciła już tylko nasza drużyna. Trzy punkty zostały w Ciechanowie.

Najwięcej bramek dla naszego zespołu rzucił Patryk Dębiec – 7.