Reklama

CIECHANOWSKIKULTURAMŁAWSKIREGIONWIADOMOŚCIŻUROMIŃSKI

Sprawdź swoją wiedzę o dawnych zawodach rzemieślniczych i zdobywaj nagrody!

Projekt "nieGinące zawody czyli rzecz o rzemiośle i rzemieślnikach na północnym Mazowszu"

Reklama

Zapraszamy do udziału w konkursie poświęconym rzemieślnikom północnego Mazowsza. Pytania konkursowe będą pojawiać się na antenie Radia 7 już od środy, 3 listopada. Osobom, które uważnie słuchają audycji w ramach cyklu „nieGinące zawody czyli rzecz o rzemiośle i rzemieślnikach na północnym Mazowszu” odpowiedzi na nie nie powinny sprawić kłopotu. Zgłoszenia od słuchaczy przyjmujemy do 16 listopada 2021 r. do godz. 15.00!

Od  3 do 5  listopada na antenie Radia 7  emitowane będą  pytania konkursowe. Każdego dnia usłyszycie 2 pytania – w sumie będzie ich 6. Odpowiedzi (najlepiej na wszystkie pytania, ale nie jest to konieczne) należy wpisać do formularza zgłoszeniowego dostępnego poniżej i dostarczyć do Radia 7.

Ważna informacja – pytania konkursowe emitujemy 2 razy dziennie – po 9.30 i po 17.00 (powtórka pytań z poranka).

Nagrody w konkursie

Przygotowaliśmy dla Was atrakcyjne nagrody, których pula wynosi 2 000 zł.

  1. miejsce – odkurzacz o wartości 500 zł
  2. miejsce – mikrofalówka o wartości 300 zł
  3. miejsce – żelazko o wartości 200 zł

Dodatkowo mamy dla Was 10 nagród jako wyróżnienia o wartości 100 zł każda. Są to czajniki bezprzewodowe, roboty kuchenne oraz dzbanki do filtrowania wody. (przyznawane od miejsca 4 do 13-go).

Zwycięzcy

Nagrody otrzymają osoby, które udzielą prawidłowych odpowiedzi na jak największą liczbę pytań. Konkurs rozstrzygnie Komisja Konkursowa najpóźniej do 26 listopada 2021 r.

Dokumenty

 


Ważne pytania i odpowiedzi

  1. Gdzie znajdę pytania konkursowe?

Pytania konkursowe wyemitujemy na antenie Radia 7 3, 4 i 5 listopada po godz. 9.30 i powtórzymy je po godz. 17.00. Każdego przedpołudnia pojawią się 2 nowe pytania, które zostaną powtórzone po południu. Pytania nie będą publikowane na stronie internetowej, czy też na naszym fanpage – dlatego należy uważnie słuchać Radia 7.

2. Gdzie znajdę formularz zgłoszeniowy?

Formularz zgłoszeniowy jest udostępniony na stronie internetowej www.radio7.pl , w siedzibie Radia 7 (ul. Żwirki 21 B, 06-500 Mława) oraz w Placówce Partnerskiej:

  • Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej, ul. 3 Maja 5, 06-500 Mława

3. Czy odpowiedzi muszą być przesłane na formularzu, czy mogę je np. wpisać w treści e-maila?

Zgłoszenie do konkursu, zawierające odpowiedzi na pytania musi zostać dokonane za pomocą formularza. To konieczne, bo jest tam zawarta zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

4. Jak i gdzie dostarczyć formularz zgłoszeniowy?

Wypełniony formularz, zawierający dane zgłaszającego oraz odpowiedzi na pytania można dostarczyć do nas na różne sposoby:
– pocztą na adres: Fundacja Ananke, ul. Żwirki 21 B, 06-500 Mława,
– e-mailem na adres redakcja@radio7.pl (skan wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego wraz z zawartym w nim oświadczeniem),
– osobiście (w zaklejonej kopercie) na adres jak powyżej,
– w zaklejonej kopercie wrzucić do urny oznaczonej napisem „nieGinące zawody czyli rzecz o rzemiośle i rzemieślnikach na północnym Mazowszu”, wystawionej w Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie.

Na zgłoszenia czekamy do 16 listopada 2021 r. do godz. 15.00 (dla zgłoszeń wysyłanych pocztą decyduje data doręczenia zgłoszenia przez pocztę).

Zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego  w ramach projektu „nieGinące zawody czyli rzecz o rzemiośle i rzemieślnikach na północnym Mazowszu”

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: