Reklama

REGIONTEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Posłuchaj lasu z Radiem 7

Reklama

„Co słychać w lesie?” – to projekt realizowany przez Radio 7. Pierwszą jego odsłoną jest leśne spotkanie w Nadleśnictwie Dwukoły.

Przy siedzibie Nadleśnictwa odbędą się w sobotę 3 września warsztaty z ornitologiem „Posłuchać dźwięków lasu”, spacer do rezerwatu Góra Dębowa, przyrodnicze konkursy oraz leśny poczęstunek przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich „Na Szpilkach” ze Starej Otoczni.

Spotkanie adresowane jest do wszystkich grup wiekowych i otwarte dla każdego. Warto nadstawić uszu – mówi koordynator projektu Adam Ejnik.

 

Organizatorami projektu „Co słychać w lesie” jest Radio 7 i Fundacja Ananke wraz z Nadleśnictwami Ciechanów i Dwukoły. Zadanie publiczne pn. „Co słychać w lesie” zostało dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego

Warsztaty odbędą się w sobotę 3 września przy siedzibie Nadleśnictwa Dwukoły. Początek o godz. 11:00. Wstęp jest bezpłatny.

#UMWM #Mazowszepomaga, #programywspacia i #solidarnośćmazowiecka

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: