Reklama

POD PATRONATEM RADIA 7REGIONTEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Spotkajmy się „Przy wspólnym stole”. Głosowanie tylko do niedzieli

Reklama

Tylko do niedzieli 18 czerwca można głosować na projekty do tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Bazując na polskiej gościnności i w oparciu o przysłowie „Nic tak nie łączy jak wspólny posiłek”, Radio 7 przygotowało projekt „Przy wspólnym stole”. Zadanie o numerze 231 rywalizuje w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza.

Przedsięwzięcie „Przy wspólnym stole” ma na celu promocję tradycyjnej polskiej kuchni regionalnej, kultury i historii lokalnej oraz integrację mieszkańców regionu. Zadanie będzie obejmowało szereg różnych działań – w tym konkursy, audycje radiowe oraz imprezę plenerową.

Projekt skierowany jest do mieszkańców północnego Mazowsza, których również chcemy zaangażować do jego współtworzenia – wyjaśnia prezes Radia 7 Barbara Ploch.

 

Dla szkół o kierunku gastronomicznym, Kół Gospodyń Wiejskich i stowarzyszeń kulinarnych z powiatów: ciechanowskiego, mławskiego, żuromińskiego, sierpeckiego i przasnyskiego zostanie przygotowany konkurs na tradycyjne danie regionalne. Zaplanowano również cykl audycji radiowych, w których północne Mazowsze zostanie przedstawione przez pryzmat smaków i kuchni.

W okresie letnim zorganizujemy imprezę plenerową podczas której spotkamy się „Przy wspólnym stole” – dodaje Barbara Ploch.

 

Impreza plenerowa zostanie połączona z kultową audycją Radia 7 – Niedzielną Biesiadą.

Projekt „Przy wspólnym stole” ma numer 231. Jego szczegóły są dostępne TUTAJ. Głosowanie potrwa do niedzieli 18 czerwca. Listę zwycięzców poznamy 30 czerwca. Głosowanie jest prowadzone wyłącznie on-line poprzez stronę internetową bom.mazovia.pl.

plakat_231

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: