Reklama

DZIAŁDOWSKIWIADOMOŚCI

Spartakiada Sportowo-Obronna Klas Mundurowych. Licealiści z Lidzbarka z brązem

Reklama

Trzecie miejsce i brązowe medale dla uczniów z Liceum Ogólnokształcącego w Lidzbarku. Dawid Łoziński, Filip Gil, Paweł Graszek, Kacper Kraszewski i Julia Górska zaprezentowali się na medal podczas Spartakiady Sportowo-Obronnej Klas Mundurowych w Olsztynie.

Na strzelnicy Polskiego Związku Łowieckiego rywalizowało 9 drużyn reprezentujących szkoły pretendujące do utworzenia Oddziałów Przygotowania Wojskowego i 12 reprezentacji tego typu szkół. Uczniowie strzelali z karabinka GROT, z laserowych pistoletów sportowych i markerów Paintball. Na zakończenie odbyła się konkurencja siłowa – skłony tułowia w przód w czasie 1 minuty.

Organizatorami Spartakiady byli: Ośrodek Zamiejscowy Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji w Olsztynie, Komenda Wojewódzka Policji, 4. Warmińsko-Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej, 16. Dywizja Zmechanizowana oraz Polski Związek Łowiecki.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: