Reklama

DZIAŁDOWSKIKULTURAWIADOMOŚCI

Ruszyły zapisy na wakacyjne zajęcia w Muzeum Pogranicza

Reklama

Jaką symbolikę ma herb miasta Działdowo, jaka jest historia średniowiecznych pielgrzymów i plakietek, jakie tajemnice kryje w sobie działdowski zamek – tego wszystkiego dowiedzą się uczestnicy wakacyjnych zajęć w Muzeum Pogranicza. Dziś (1 sierpnia) ruszyły zapisy.

Muzeum Pogranicza w Działdowie zaprasza dzieci, w wieku 7-12 lat, na bezpłatne „Zajęcia wakacyjne w Muzeum”. W ciągu trzech dni, od 9 do 11 sierpnia, na najmłodszych będzie czekała masa atrakcji. Zajęcia będą odbywały się w działdowskim zamku przy ul. Zamkowej w Działdowie, w godzinach: 11:00 – 14:00 (przez wszystkie trzy dni). Miejscem zbiórki uczestników będzie sala warsztatowa, ulokowana na III. piętrze warowni.

Na zajęcia obowiązują zapisy, których można dokonywać od 1 sierpnia. Liczba miejsc jest ograniczona. Każdego dnia w zajęciach może uczestniczyć maksymalnie 20 osób. Istnieje możliwość, aby jedna osoba uczestniczyła w zajęciach więcej niż raz – np. dwa lub trzy dni.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: