Reklama

CIECHANOWSKIKULTURATEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Przed nami Dni Ciechanowa. Atrakcji nie zabraknie

Reklama

Cykl koncertów na zamkowych błoniach, na których wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Silent Disco przed ratuszem, Piknik Ekologiczny w Parku Nauki Torus. Tak będą wyglądały tegoroczne Dni Ciechanowa.

To święto, które miasto organizuje po zakończeniu roku szkolnego, by wspólnie powitać wakacje. Świętowanie miasto rozpoczęło już wczoraj wieczorem (20 czerwca). W kościele farnym została odprawiona msza św. w intencji mieszkańców.

Dzisiaj (21 czerwca) na placu przed ratuszem zorganizowane będzie Silent Disco. Jednocześnie zagra trzech DJów. Na trzech kanałach zabrzmią: hity disco, polskie przeboje i współczesny rap. Impreza rozpocznie się o godz. 21:00. Wstęp jest bezpłatny.

Główne wydarzenia tegorocznych Dni Ciechanowa zaplanowano na sobotę (22 czerwca). W godz. 11:00-17:00 w Parku Nauki Torus będzie się odbywał Piknik Ekologiczny. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Na zamkowych błoniach odbędzie się pięć plenerowych koncertów znanych wykonawców i zespołów muzycznych.

Impreza w plenerze ruszy o godz. 16:00 – informuje dyrektor Ciechanowskiego Ośrodka Edukacji Kulturalnej Studio Jolanta Szymańczyk.

 

Na błoniach znajdzie się strefa rekreacyjna i gastronomiczna oraz atrakcje dla dzieci. Będzie i coś dla ducha i coś dla ciała – dodaje Jolanta Szymańczyk.

 

Wstęp na wszystkie koncerty jest otwarty. Na scenę zaproszeni zostaną laureaci nagrody prezydenta Ciechanowa dla najzdolniejszych uczniów, którzy rozwijają swoje talenty i mogą pochwalić się osiągnięciami artystycznymi.

Po ostatnim koncercie afterparty organizuje Klubokawiarnia W18. Zagrają: DJ Piter Parker oraz Mrówa. Wstęp jest bezpłatny.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: