Reklama

CIECHANOWSKIKULTURAWIADOMOŚCI

Ciechanów: piknik ekologiczny pod wieżą ciśnień

Reklama

Piknik ekologiczny pod wieżą ciśnień w Ciechanowie. Rodzinne wydarzenie plenerowe przygotował z okazji dni miasta Park Nauki Torus wraz z instytucjami miejskimi, spółkami i organizacjami pozarządowymi. Odbędzie się jutro (22 czerwca).

W trakcie wydarzenia będzie można dowiedzieć się więcej o ekologicznym stylu życia w duchu less waste, a przy tym ciekawie spędzić czas.

Atrakcji nie zabraknie – zapewnia kierownik Parku Nauki Torus Marzena Lentowszczyk.

 

Podczas pikniku o godz. 12.00 Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do parku nauki na spotkanie autorskie z Marzeną Filipczak – autorką książek przyrodniczych dla dzieci. Tematem spotkania będzie puszcza, tundra, tajga, dżungla czyli podróż po lasach na czterech kontynentach.

Pojawi się również temat zielonej energii – dodaje Marzena Lentowszczyk.

 

Bank Żywności zaprosi na pokaz gotowania z resztek. Swoje działania proekologiczne zaprezentują miejskie spółki. Na ich stoiskach odbędzie się wiele gier, zabaw oraz badanie jakości ciechanowskiej kranówki. Straż miejska zaprezentuje działanie drona, który bada jakość powietrza w mieście.

Piknik rozpocznie się jutro (22 czerwca) o godz. 11:00, a zakończy o godz. 17:00. Udział we wszystkich aktywnościach jest bezpłatny.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: