Reklama

REGIONTEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Powitanie Nowego Roku organizuje wiele miejscowości w regionie

Reklama

Przegląd imprez sylwestrowych w naszym regionie.


Rozpoczynamy od Żuromina. Tu będzie muzycznie i wystrzałowo, mówi dyrektor Żuromińskiego Centrum Kultury Janusz Kuklewicz.

Impreza odbędzie się na placu Piłsudskiego, a o północy oprócz fajerwerków będzie darmowa lampka szampana.

W Działdowie impreza odbędzie się na rynku. Sylwestrową gwiazdą będzie zespół Funtom Cover Band. A dla spragnionych muzyki dance zagra DJ. Równo o północy czeka nas pokaz fajerwerków.

Lidzbark i Glinojeck przywitają Nowy Rok przy miejskich ratuszach. W Lidzbarku główną atrakcją imprezy będzie pokaz sztucznych ogni natomiast w Glinojecku zaprezentuje się Teatr Ognia Widmo.
W Sierpcu sylwestrowa impreza pod chmurką odbędzie się na parkingu przy Centrum Kultury i Sztuki. Będzie ją prowadził DJ, a o północy odbędzie się pokaz sztucznych ogni.
Natomiast w Rypinie przywitanie Nowego Roku odbędzie się na ulicy Nowy Rynek. Będzie to impreza muzyczna z pokazem fajerwerków.
Nowy Rok witać też będą mieszkańcy Strzegowa. Tradycyjnie nad rzeką będzie szampan, muzyka i sztuczne ognie.
Imprezy w Działdowie, Żurominie i Sierpcu rozpoczną się o 22, natomiast w Lidzbarku, Glinojecku, Rypinie i Strzegowie o 23.
Mława i Ciechanów zrezygnowały z imprez pod chmurką. Tam w pierwszych tygodniach stycznia odbędą się koncerty noworoczne.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: