Reklama

KULTURAMŁAWSKITEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Plenerowy fortepian w mławskim parku. Zagrać może każdy

Reklama

Przez najbliższe dwa tygodnie park miejski w Mławie będą wypełniały dźwięki fortepianu. Przed pomnikiem marszałka Piłsudskiego stanął plenerowy fortepian, który został sprowadzony do miasta w ramach Victor Young Jazz Festival Mława.

Festiwal rusza już w piątek, ale zanim się rozpocznie, organizatorzy chcą zainspirować mieszkańców do słuchania muzyki na żywo i sięgnięcia do tego gatunku muzycznego.

Na wiele osób samo słowo „jazz” działa odstraszająco, chcemy to zmienić – mówi jedna z organizatorek Victor Young Jazz Festival Mława Magdalena Grzywacz.

 

Dlatego w parku miejskim stanął plenerowy fortepian, który przez najbliższe dwa tygodnie jest do dyspozycji każdego, kto ma ochotę na nim zagrać.

 

Jako pierwsi na fortepianie zagrali i zaśpiewali dla mieszkańców m.in. Bartosz Lewandowski, Filip Wesołowski, Patrycja Senderowska i Kacper Czeczot. Planowe koncerty będą się odbywać codziennie o 17:00.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: