Reklama

TEMAT DNIAWIADOMOŚCIŻUROMIŃSKI

O krok od tragedii w Boguszewcu

Reklama

24 –letni mężczyzna zasłabł w domku letniskowym w Boguszewcu w powiecie żuromińskim. Przyczyną mógł być ulatniający się tlenek węgla.

Sprawę bada żuromińska policja i prokuratura. Zajmuje się nią również nadzór budowlany. Do zdarzenia doszło w ośrodku wypoczynkowym.

Nieprzytomnego mężczyznę znaleźli współlokatorzy – mówi oficer prasowy żuromińskiej policji Tomasz Łopiński.

 

W domu letniskowym przebywało sześciu mężczyzn. Byli to pracownicy jednej z firm budowlanych wykonujących roboty na terenie powiatu sierpeckiego.

Jak informuje policja, szybka reakcja związana z wyniesieniem 24-latka na zewnątrz budynku i powiadomieniem służb medycznych, pozwoliła uniknąć tragedii. Na miejscu zdarzenia pracowała straż pożarna. Okazało się, że w pomieszczeniach stężenie tlenku węgla, już po przewietrzeniu budynku, było przekroczone trzykrotnie.

Śledztwo w sprawie narażenia życia lub zdrowia prowadzi policja z Żuromina. Kontrolę w obiektach prowadzi również nadzór budowlany.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: