Reklama

NA SYGNALEREGIONTEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Napad na kierowcę ciężarówki. Policja prosi świadków o pomoc

Reklama

Napad z bronią w ręku w Ćwiklinku, w gminie Płońsk. Ofiarą jest kierowca ciężarówki, który stracił cały przewożony ładunek i telefon komórkowy.

Do zdarzenia doszło 14 marca po godz. 20:00 w Miejscu Obsługi Podróżnych.

Postępowanie prowadzi płońska policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Płońsku, która prosi świadków zdarzenia o informacje i filmiki z kamer samochodowych, które mogłyby pomóc wyjaśnić tę sprawę – informuje rzecznik płońskiej policji podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska.

 

Policja ma nadzieję, że kierowcom udało się zarejestrować przejazd szarego ciągnika siodłowego DAF o wyróżniku tablic rejestracyjnych SMY, z czerwoną naczepą typu firanka.

W kręgu zainteresowania policji są również wydarzenia z 14 marca od godz. 19:00 do 22:30 na drogach relacji Raciąż-Rzewin, Dramin-Rzewin, Baboszewo-Rzewin, Polesie-Rzewin, Wola Dłużniewska-Rzewin.

 

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia są proszone o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Płońsku pod nr. tel. 47 703 35 00, 47 703 35 50 lub na nr alarmowy 112.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: