Reklama
CIECHANOWSKIPOD PATRONATEM RADIA 7TEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Motocykliści zawładną Ciechanowem

Reklama

XVI Ciechanowskie Otwarte Spotkania Motocyklowe i Motoserce 2022 – te dwie imprezy odbędą się w Ciechanowie w najbliższy weekend i z pewnością przyciągną wielu miłośników motocykli.

Ciechanowskie Otwarte Spotkania Motocyklowe wracają na błonia Zamku Książąt Mazowieckich po dwuletniej przerwie. W programie parada ulicami miasta, koncerty rockowe, pokazy i konkursy motocyklowe, a także wystawa motocykli zabytkowych.

Motocykliści będą też zbierać krew w ramach akcji Motoserce 2022. Krew będzie można oddawać na placu Jana Pawła II w krwiobusie. Akcja odbywa się corocznie od 2009 r. na terenie całego kraju, a w Ciechanowie od 2014 r.

Patronem medialnym Motoserca 2022 jest Radio 7.

Szczegóły motocyklowych wydarzeń:

XVI Ciechanowskie Otwarte Spotkania Motocyklowe
Piątek 20 maja. Od 19:00 koncerty: Helle Device, Muut, Klangor i Sick Part. Na zakończenie, od 22:30 organizatorzy przewidzieli wspólne granie na gitarach akustycznych przy ognisku.

Sobota 21 maja godz. 13:00 przed Farską Górą uroczysta msza św.; godz. 14:00 parada ulicami miasta; godz. 15:00 uroczyste otwarcie imprezy na błoniach zamkowych; od godz. 16:00 pokazy motocyklowe i konkursy oraz pokaz zabytkowych motocykli; godz. 17:00 koncerty: Grandfathers, Jack Friday, Venflon; godz. 21:00 gwiazda wieczoru – zespół Proletaryat. Wydarzenie organizuje klub motocyklowy Wolny Wydech MC POLAND Ciechanów we współpracy z Urzędem Miasta Ciechanów.

Motoserce 2022
Sobota 21 maja. Krew będzie można oddawać na placu Jana Pawła II w krwiobusie od godz. 10:00. Organizatorzy przewidzieli liczne atrakcje dla dzieci, w tym: dmuchańce, animacje, malowanie twarzy, gry i konkursy na scenie, a także symulator dachowania. Akcję organizują kluby zrzeszone w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych MOTOSERCE. Głównym organizatorem wydarzenia w Ciechanowie jest Klub Motocyklowy Steel Roses MC Poland i OLE Karter FG Ciechanów.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: