MŁAWSKISPORTWIADOMOŚCI

Mławianka wiceliderem. Ursus nie dojechał

Mławianka Mława pokonała w IV kolejce III ligi Ursusa Warszawa. Nasza drużyna przegrywała po pierwszej połowie, a zwycięska bramkę w doliczonym czasie gry strzelił Maciej Rogalski.

Wyjazdowe spotkani zakończyło się zwycięstwem Mławianki 2:1. Bramki zdobyli Mateusz Stryjewski i Maciej Rogalski. Dwóch bramek dla naszej drużyny sędzia nie uznał, co może świadczyć, że siła ofensywna podopiecznych Piotra Rzepki stała na wysokim poziomie.

Mecz rozpoczął się od straty bramki. W 13 minucie przegrywalismy 0:1 i tak zakończyła się pierwsza połowa.

Druga rozpoczęła się od ataków drużyny z Kopernika. Nawałnica przyniosła efekt w postaci bramki Mateusza Stryjewskiego w 50 minucie.

Po bramce nasz zespół się nieco cofnął i gospodarze uzyskali przewagę. Później gra się wyrównała i nadeszła 90 minuta. Dośrodkowywał Mateusz Stryjewski, a bramkę strzelił Maciej Rogalski. Co działo się potem, mówi Mateusz Stryjewski.

Mławianka dzięki trzeciemu zwycięstwu ma dziewięć punktów i plasuje się na drugim miejscu w tabeli III ligi.