Reklama

CIECHANOWSKITEMAT DNIAUMWMWIADOMOŚCI

„Liczę, że się opamiętają”. A. Struzik rozczarowany decyzją J. Potockiej-Rak

Reklama

Adam Struzik komentuje ruchy w Radzie Powiatu Ciechanowskiego.

Marszałek województwa mazowieckiego negatywnie ocenia odejście starosty Joanny Potockiej – Rak z Polskiego Stronnictwa Ludowego, a także przejście trzech radnych klubu PSL do nowego utworzonego przez starostę.

Przypomnijmy, powiatowe struktury Polskiego Stronnictwa Ludowego cofnęły Joannie Potockiej – Rak rekomendację do pełnienia funkcji starosty oraz usunęły ją z klubu PSL w radzie powiatu po tym, jak zrezygnowała z członkostwa w partii.

W rozmowie z Radiem 7 marszałek Adam Struzik przyznaje, że jest głęboko rozczarowany decyzją starosty.

 

Starosta Joanna Potocka – Rak utworzyła nowy klub w Radzie Powiatu Ciechanowskiego. Klub WiR (od słów Współpraca i Rozwój) zasiliła żeńska część klubu radnych Polskiego Stronnictwa Ludowego, radne: Barbara Kamińska, Jolanta Teklińska i Irena Gawarecka, które zdaniem Adama Struzika naruszają statut partii.

 

Do czasu utworzenia WiR-u, Polskie Stronnictwo Ludowe miało w swoim klubie siedmioro radnych, w tej chwili zostało trzech. Największym obecnie klubem w radzie powiatu jest Prawo i Sprawiedliwość, który liczy siedmioro radnych.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: