Reklama

CIECHANOWSKINA SYGNALEWIADOMOŚCI

Kolejny wypadek na torach w Ciechanowie. Czy to już plaga?

Reklama

56-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego został potrącony przez pociąg relacji Gdańsk – Warszawa. Przechodził przez torowisko w niedozwolonym miejscu.

To już dziewiąte w tym roku zdarzenie na torach w powiecie ciechanowskim.

Do wypadku doszło w piątek ok. godz. 22:30 w rejonie ul. Śmiecińskiej w Ciechanowie – informuje oficer prasowy policji w Ciechanowie asp. Magda Zarembska.

 

Maszynista był trzeźwy. Natomiast od poszkodowanego została pobrana krew do badań.

Potrącony mężczyzna może mówić o dużym szczęściu. Doznał obrażeń, które nie zagrażają jego życiu. To już dziewiąte w tym roku zdarzenie na torach w powiecie ciechanowskim. Osiem poprzednich skończyło się tragicznie.

Jednym z miejsc, gdzie często dochodzi do potrąceń pieszych przez pociągi jest osiedle „Krubinek”, gdzie istniejący przejazd przez tory został zlikwidowany podczas modernizacji linii kolejowej przez koleje państwowe. W tym miejscu powstało bardzo niebezpieczne „dzikie” przejście przez tory. Trwa budowa wiaduktu dla pieszych i rowerzystów, który będzie miał prawie 30 m długości. Przeprawa będzie wyposażona w windę i prowadnice dla jednośladów. Prace potrwają do końca roku.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: