Reklama

CIECHANOWSKIWIADOMOŚCI

Kolejne ścieżki na Krubinie. Inwestycja w ramach Ciechanowskiego Budżetu Obywatelskiego

Reklama

Zakończył się kolejny etap rozbudowy sieci ścieżek pieszo-rowerowych wokół zbiorników wodnych na Krubinie. Na ten projekt zagłosowali mieszkańcy w ramach Ciechanowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Istniejąca już pętla wokół głównego zbiornika, sięgająca do dwóch sąsiadujących oczek wodnych, została rozbudowana w stronę drogi wewnętrznej w kierunku miejscowości Mieszki Atle. Trasy zostały wykonane z naturalnych kruszyw.

Pomysł zrealizowania tej inwestycji poparło w tegorocznym głosowaniu w ramach Ciechanowskiego Budżetu Obywatelskiego 666 mieszkańców.

To już kolejna inwestycja w rozwój tego miejsca, z którego przez cały rok korzystają mieszkańcy. W 2022 r. w ramach CBO wykonano oświetlenie głównej ścieżki na „Krubinie”. Dodatkowo plażę oddzielono od sąsiadującej drogi szpalerem buków. Wcześniej zamontowano tam bezpłatny bezprzewodowy Internet oraz monitoring.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: