CIECHANOWSKISPORTUMWMWIADOMOŚCI

Jurand przegrał w Legnicy. Zadecydowała jedna bramka

Jurand Ciechanów przegrał w Legnicy. Miedź pokonała nasz zespół 27:26. Minimalna przegrana jest tym bardziej przykra, że Jurand wygrywał do przerwy 14:9.

Nasza drużyna prowadziła od początku spotkania. Już w 10. min. było 5:1 dla Juranda. Nasz zespół nie zwalniał. W 25. min. zanotowaliśmy sześciobramkową przewagę. Po przerwie obraz gry się zmienił. 10 min. przed końcem Miedź doprowadziła do wyrównania, a 4 min. później gospodarze wyszli na prowadzenie. Miedź do końca nie oddała jednobramkowej przewagi. Najwięcej trafień w naszym zespole zanotował Bartosz Wojdak – 9.

W tabeli nasz zespół spadł na 11. miejsce i wyprzedza cztery drużyny. Liderem jest Śląsk Wrocław z kompletem zwycięstw.