Reklama

REGIONTEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Jeszcze w tym roku możemy pojechać nowym odcinkiem trasy S7

Reklama

70 kilometrów nowo budowanej trasy S7 z Napierek do Płońska otwarte jeszcze w tym roku.

Jak potwierdza w rozmowie z Radiem 7 rzecznik olsztyńskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Karol Głębocki – jest to realny scenariusz. Rzecznik dodaje, że kluczowym czynnikiem będzie pogoda.

 

Optymistyczne prognozy dotyczą również odcinka z Napierek do Mławy, którego budowa ze względów proceduralnych rozpoczęła się z kilkumiesięcznym opóźnieniem.

 

Budowa trasy podzielona jest w sumie na cztery odcinki: Napierki-Mława, Mława-Strzegowo, Strzegowo-Pieńki i Pieńki-Płońsk. Całkowita wartość inwestycji to 1 miliard 600 mln zł.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Więcej wiadomości z tej kategorii

2 razy komentowano

  1. Jeszcze niedawno było to pewne że w grudniu jedziemy teraz zmiana zdania bo deszcz pada? Pół trasy macie same błoto połowa robili z pośredniaka banda oszustów a te wasze drogi techniczne to dzieci w przedszkolu lepiej by to zaprojektowały rozumiem na chwilę ale ludzie gdzie jest bezpieczeństwo ? Dajcie statystyki ile osób tam zginęło przez te parę miesięcy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: