Reklama

REGIONWIADOMOŚCI

Jak zachować się na lodzie? „Bezpieczne Ferie” w Rypinie

Reklama

Edukacyjne wydarzenie na basenie. Rypińskie Centrum Sportu było gospodarzem imprezy „Bezpieczne Ferie”. Jak informują organizatorzy, celem wydarzenia była edukacja na rzecz ochrony zdrowia.

W ramach „Bezpiecznych Ferii” przedstawiciele Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Lipnie, strażacy zawodowi i ochotnicy przeprowadzili pokazy ratownictwa wodnego z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu.

Pierwszego dnia rypiński kompleks sportowy wypełnili uczniowie szkół podstawowych z powiatu rypińskiego, a drugiego pokazy ratownictwa mogli obejrzeć uczniowie szkół ponadpodstawowych. Dzieci i młodzież zobaczyli pokaz ratowania człowieka na wodzie. Każdy z uczestników wysłuchał także porad o bezpiecznym zachowaniu na lodzie i lądzie.

Organizatorami wydarzenia byli: samorząd powiatu rypińskiego, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Rypinie i Ochotnicze Straże Pożarne z powiatu rypińskiego.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: