Reklama

MŁAWSKIUMWMWIADOMOŚCI

Jak być kompetentnym rodzicem? W Mławie konferencja z udziałem specjalistów

Reklama

„Wyzwania współczesnego rodzicielstwa – rola więzi w rozwoju dziecka”. Konferencja pod tym tytułem odbyła się w piątek w Mławie.

To jeden z elementów projektu „Kompetentny Rodzic”, który od czerwca realizuje Zespół Ośrodków Wsparcia w Mławie. W ramach projektu organizowane są warsztaty umiejętności wychowawczych i konsultacje z psychoterapeutą, a także pikniki profilaktyczne dla rodzin. Oferta skierowana jest do rodziców z powiatu mławskiego i żuromińskiego, którzy chcą pogłębić swoje relacje z dzieckiem, rozwinąć swoje umiejętności wychowawcze oraz do przyszłych rodziców, którzy chcą przygotować się na świadome rodzicielstwo. Projekt został przygotowany także z myślą o rodzinach. w których występują deficyty w zakresie kompetencji wychowawczych lub które borykają się z sytuacjami kryzysowymi, w tym przemocą domową.

Naszymi działaniami chcemy zwiększyć świadomość społeczną o czynnikach wpływających na kształtowanie się zrównoważonej osobowości i harmonijny rozwój dzieci – wyjaśnia dyrektor Zespołu Ośrodków Wsparcia w Mławie Joanna Tańska.

 

Wiedzieć to znaczy rozumieć – zaznacza Joanna Tańska.

 

Projekt „Kompetentny Rodzic” został dofinansowany ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego. Działania w ramach projektu będą się odbywały do końca przyszłego roku.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: