Reklama

REGIONSPORTWIADOMOŚCI

IV liga: Mławianka wiceliderem grupy mazowieckiej

Reklama

Za nami 8. kolejka piłkarskiej IV ligi. Dobra wiadomość dla kibiców Mławianki. Klub z Kopernika jest wiceliderem grupy mazowieckiej.

Podopieczni Ryszarda Milewskiego wygrali na własnym stadionie z KS-em Troszyn 3:2, a wszystkie bramki dla naszej drużyny strzelił Mateusz Stryjewski.

W Przasnyszu derby regionu i MKS nie daje szans Wkrze Żuromin. Podopieczni Pawła Mazurkiewicza wygrali 2:0 po bramkach Michała Pragacza i Kamila Rutkowskiego.

Kolejną porażkę zanotowali piłkarze Kasztelana Sierpc. Tym razem nasz zespół przegrał w wyjazdowym spotkaniu z liderem rozgrywek Huraganem Wołomin 1:3. Bramkę dla naszej drużyny strzelił Patryk Szczepański.

W grupie warmińsko-mazurskiej Delfin Rybno przegrał na własnym boisku z Błękitnymi Orneta 0:3.

Na Mazowszu Mławianka na 2. miejscu i ma tylko punkt straty do lidera Huraganu Wołomin. MKS Przasnysz jest 5., Wkra Żuromin 10., a ostatnie 14. miejsce zajmuje Kasztelan.

W grupie warmińsko-mazurskiej prowadzi Mrągowia Mrągowo. Delfin Rybno spadł na 11. pozycję. W rozgrywkach bierze udział 18 zespołów.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: