Reklama

DZIAŁDOWSKIWIADOMOŚCI

Działdowski społecznik z nagrodą od marszałka

Reklama

Wojewódzkie wyróżnienie dla Romana Jankowskiego, kierownika ds. nadzoru pedagogicznego w placówkach oświatowych prowadzonych przez działdowskie koło Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Nagrodę dla działdowskiego społecznika wręczył Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin.

Jak informuje Urząd Marszałkowski, wyróżnienie zostało przyznane za zainicjowane i realizowane projekty: „28 marzeń – niepełnosprawni w drodze na szczyt” oraz „28 marzeń – niepełnosprawni w drodze na Hel”, dzięki którym 16 śmiałków, czyli 9 wychowanków i 7 opiekunów zdobyło Koronę Gór Polskich.

Ponadto wyróżnienie zostało przyznane za wieloletnią pracę w Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Działdowie i zaangażowanie się w akcje charytatywne oraz imprezy okolicznościowe na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Nagroda została wręczona z okazji Dnia Pracownika Socjalnego.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: