Reklama

CIECHANOWSKIWIADOMOŚCI

Drugi przetarg na remont Śmiecińskiej. Pierwsze oferty były za drogie

Reklama

Ciechanowski ratusz unieważnił pierwszy przetarg na wyłonienie wykonawcy remontu ul. Śmiecińskiej. Wszystkie cztery złożone oferty przewyższały kwotę, jaką miasto zaplanowało na tę inwestycję.

Do pierwszego przetargu stanęły cztery firmy, które za wykonanie inwestycji zaproponowały od blisko 9 do 9,5 mln zł. Miasto zabezpieczyło na ten cel 8 mln zł.

Byliśmy zmuszeni unieważnić to postępowanie przetargowe i ogłosić kolejne – wyjaśnia rzecznik ciechanowskiego ratusza Paulina Rybczyńska.

 

Ul. Śmiecińska jest drogą dojazdową do nieruchomości jedno- i wielorodzinnych, działek, przedsiębiorstw oraz ogrodów działkowych.

 

Ul. Śmiecińska przejdzie przebudowę na odcinku prawie 900 m, od skrzyżowania z ul. Towarową do ronda u zbiegu ulic Kurzypińskiego, Siewnej i Sławika. Zmodernizowane będą też dwa skrzyżowania: z ulicą Działkową i z ulicą Starowiejską.

Szacowany koszt przebudowy drogi to około 8 mln zł. Miasto pozyskało ponad 6,3 mln zł dofinansowania na przeprowadzenie prac ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: