Reklama

NA SYGNALEREGIONTEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Ciężarówki pod lupą płońskiej policji i straży miejskiej. Posypały się mandaty

Reklama

Wspólna akcja płońskiej straży miejskiej i policji dotycząca kontroli przestrzegania ograniczeń tonażowych. Była prowadzona w Płońsku na ul. Wyszogrodzkiej, Targowej i Wojska Polskiego. Posypały się mandaty.

Policjanci wydziału ruchu drogowego płońskiej komendy cyklicznie korzystają z pomocy miejskiego monitoringu do namierzania kierowców łamiących przepisy drogowe na terenie miasta. Tym razem policjanci prowadzili wspólną akcję ze strażą miejską i bacznie przyglądali się kierowcom ciężarówek poruszających się po Płońsku.

Mundurowi sprawdzali, czy kierowcy stosują się do znaku B18, czyli zakaz wjazdu pojazdów o określonej masie – wyjaśnia rzecznik płońskiej policji kom. Kinga Drężek-Zmysłowska.

 

Kierowcy zostali ukarani wysokimi mandatami i punktami karnymi.

 

Policja przypomina, że znaki drogowe powstały w celu zapewnienia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i należy się do nich stosować. Złamanie zakazu wjazdu pojazdów o określonej masie to wykroczenie, za które grozi mandat w wysokości 500 zł i 2 punkty karne.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: