Reklama

CIECHANOWSKINA SYGNALEWIADOMOŚCI

Ciechanowianie noga z gazu! Trwa akcja „Prędkość lokalnie”

Reklama

Do północy na drogach powiatu ciechanowskiego trwa akcja „Prędkość lokalnie”. W działania zaangażowani są policjanci z ciechanowskiej drogówki oraz policyjne grupy „SPEED”.

Policjanci przez cały dzień dokonują pomiarów prędkości, ze szczególnym uwzględnieniem miejsc, gdzie najczęściej dochodzi do wypadków drogowych. Jak wynika z policyjnych statystyk, to właśnie prędkość jest przyczyną poważnych wypadków drogowych, w których ginie najwięcej osób.

W dzisiejsze działania zaangażowane są m.in. policyjne grupy „SPEED”, których głównym zadaniem jest przeciwdziałanie szczególnie niebezpiecznym zachowaniom w ruchu drogowym – wyjaśnia rzecznik ciechanowskiej policji asp. Magdalena Zarembska.

 

Policja apeluje o przestrzeganie dozwolonych limitów prędkości oraz zwalnianie w miejscach, gdzie przepisy i zdrowy rozsądek wymagają szczególnej ostrożności.

 

Akcja „Prędkość lokalnie” będzie trwała do północy.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: