Reklama

CIECHANOWSKIWIADOMOŚCI

Ciechanów: Azbest odbiorą za darmo! Można już składać wnioski

Reklama

Mieszkańcy Ciechanowa mogą już składać do ratusza wnioski o bezpłatny odbiór odpadów zawierających azbest. Chodzi przede wszystkim o płyty eternitowe pokrywające wciąż wiele dachów. Osoby zainteresowane powinny złożyć odpowiedni formularz do 28 lutego. Na podstawie zebranych deklaracji urząd będzie starał się o rządowe dofinansowanie na ten cel.

We wniosku właściciel posesji musi określić ilość i rodzaj odpadów, które chciałby zutylizować. Dotacja, w przypadku dachów z eternitu, obejmuje również demontaż płyt. Dofinansowanie nie pokrywa natomiast położenia nowego dachu.

Usługą zajmie się firma wybrana w wyniku zapytania ofertowego. Ustali ona indywidualnie z mieszkańcami terminy usunięcia i odbioru tych wyrobów.

Wnioski dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miasta i w siedzibie ratusza. Program usuwania azbestu Ciechanów prowadzi od 5 lat.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: