MŁAWSKISPORTWIADOMOŚCI

Cenne zwycięstwo w Legionowie. Mławianka wychodzi ze strefy spadkowej

Mławianka zwycięska. Piłkarze z Mławy rozpoczęli rundę wiosenną III ligi od zwycięstwa. Nasza drużyna w wyjazdowym spotkaniu pokonała Legionovię Legionową 2:1.

Pierwsza bramka padła w 19. minucie. Po rzucie rożnym najlepiej w zamieszaniu podbramkowym znalazł się Iwan Hurenko i było 1:0 dla Mławianki. 3 minuty później kolejny stały fragment gry dla Mławianki i znów w polu karnym piłka znalazła Hurenkę. Ofensywny zawodnik Mławianki strzelił na bramkę. Piłka po rykoszecie przelobowała bramkarza Legionovii i wpadła do siatki. Gospodarze mieli dużo czasu na odrobienie strat, ale zdołali zdobyć tylko jedną bramkę.

3 punkty po dublecie Iwana Hurenki trafiają do Mławy. Nasz zespół znajduje się na bezpiecznej 15. pozycji, jednak widmo spadku wciąż zagląda w oczy naszej drużynie. Kolejne punkty są potrzebne. Następna kolejka odbędzie się 9 marca. Mławianka zagra na własnym stadionie. Przeciwnikiem zespołu z Kopernika będzie Jagiellonia II Białystok.