Reklama

DZIAŁDOWSKITEMAT DNIAWIADOMOŚCI

„Bajkowa Strefa Relaksu”. Nowe miejsce rekreacji w gminie Działdowo

Reklama

Pieniądze pozyskane z grantu i do tego praca własnych rąk – w ten sposób w Księżym Dworze, w gminie Działdowo, powstała „Bajkowa Strefa Relaksu”, czyli miejsce rekreacji i wypoczynku dla mieszkańców wsi.

40 tys. zł od Fundacji Banku Gospodarstwa Krajowego pozwoliło na całkowite sfinansowanie projektu Moja Mała Ojczyzna „Księży Dwór – Bajkową Strefą Relaksu”.

Swój wkład pracy w utworzenie tego miejsca mieli mieszkańcy. W ramach zadania zostały wykonane leżaki, ławki, hamaki, grill i dużo nasadzeń kwiatów. „Bajkowa Strefa Relaksu” to miejsce do spotkań, odpoczynku z podziałem na strefy: rekreacyjno-wypoczynkową oraz edukacyjno-zmysłową.

Projekt „Księży Dwór – Bajkową Strefą Relaksu” został dofinansowany w ramach programu Moja Mała Ojczyzna, przy wsparciu finansowym Fundacji Banku Gospodarstwa Krajowego im. Jana Kantego Steczkowskiego.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: