Reklama

DZIAŁDOWOKULTURAWIADOMOŚCI

Muzeum Pogranicza w Działdowie z audioprzewodnikiem. Test podczas Nocy Muzeów

Reklama

Już wkrótce zwiedzający Muzeum Pogranicza w Działdowie będą mogli korzystać z nowoczesnych audioprzewodników. Jak zapowiada placówka, urządzenia zostaną udostępnione od poniedziałku (19 maja).

Jak informuje dyrektor instytucji Patryk Kozłowski, pierwsze testy odbędą się w sobotę (17 maja), podczas Nocy Muzeów.

Audioprzewodnik to niewielkie przenośne urządzenie, które umożliwia zwiedzanie z nagranym wcześniej komentarzem. Opowiada o eksponatach, miejscach i historii w przystępny sposób.

Na wystawach stałych w Muzeum Pogranicza w Działdowie można zobaczyć m.in. ekspozycję poświęconą dziejom miasta, codziennemu życiu jego mieszkańców oraz tragicznej historii niemieckiego obozu przejściowego Soldau.

Dzięki audioprzewodnikom zwiedzanie muzeum stanie się łatwiejsze, a dostęp do informacji prostszy.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Przejdź do treści

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: