Reklama

DZIAŁDOWOWIADOMOŚCI

Zmiana w działdowskiej komendzie. Naczelnik odchodzi na emeryturę

Reklama

Po blisko 30 latach służby z Policji odszedł podinsp. Cezary Skoneczka. Funkcjonariusz kierował Wydziałem Kryminalnym w Komendzie Powiatowej Policji w Działdowie.

Jego obowiązki przejął dotychczasowy zastępca naczelnika podinsp. Krzysztof Jewartowski. Będzie pełnił funkcję do czasu oficjalnego powołania.

Odchodzący naczelnik przez niemal całą karierę związany był z pionem kryminalnym. Służbę rozpoczynał w Nowym Mieście Lubawskim. Do działdowskiej komendy trafił w 2001 r. Stanowisko naczelnika objął w 2012 r. W ubiegłym roku przez krótki czas pełnił obowiązki zastępcy komendanta powiatowego.

Uroczyste pożegnanie odbyło się w siedzibie komendy. W spotkaniu uczestniczyli przełożeni, funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni jednostki.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Przejdź do treści

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: