Reklama

DZIAŁDOWSKIMŁAWSKIPOD PATRONATEM RADIA 7TEMAT DNIAWIADOMOŚCI

„Złote Siódemki” do wylicytowania w Mławie i Lidzbarku

Reklama

Dwie „Złote Siódemki” Radia 7 trafią w niedzielę 30 stycznia do osób o wielkich sercach.

Limitowane zawieszki ze złota wysokiej próby przekazaliśmy na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będzie można je wylicytować w Mławie i Lidzbarku.

W obu sztabach aukcje „Siódemek” zaczną się ok. 18:00 – mówi współprowadzący licytacje, dyrektor lidzbarskiego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Marek Ziółkowski.

 

Koordynator mławskiego sztabu Szymon Zejer podkreśla, że dzięki licytacjom, udaje się zebrać z roku na rok coraz większe kwoty.

 

Z kolei w sztabie w Szreńsku będzie można wylicytować gadżety Radia 7 – również zachęcamy do wzięcia udziału w tych aukcjach.

Liczymy na hojność naszych słuchaczy. Cel jak zawsze jest szczytny. Środki z tegorocznej zbiórki będą przeznaczone na zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

W Mławie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w hali sportowej przy ulicy Piłsudskiego. Początek wydarzenia o 12:00. Godzinę wcześniej w Krajewie odbędzie się orkiestrowe morsowanie, a o 14:00 na basenie sztafeta pływacka. W Lidzbarku w hali MOSiR-u finał rozpocznie się o 14:00, w Szreńsku w hali przy szkole o 13:00.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Urszula Adamczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: